O firmie

Firma Bukański Aleksander ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę handlową i zaprosić do współpracy.

img_4038ecrop.jpeg

Jesteśmy nowoczesnym, wyspecjalizowanym dystrybutorem działającym w branży bram, drzwi, ogrodzeń i automatyki od 2000 r. na rynku obejmującym teren województw: opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego, współpracującym z firmami najlepszymi w swej branży. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Podążając za trendami projektów oraz zmieniającymi się oczekiwaniami użytkowników, proponujemy wyroby spełniające najwyższe światowe standardy, posiadające wszystkie niezbędne dopuszczenia (certyfikaty, atesty), na każdym poziomie cenowym, w najkrótszych terminach realizacji. Pamiętając, że zadowolenie klienta jest najważniejszym celem, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie:

Nasza firma posiada profesjonalną ekspozycję oferowanych produktów, przy której specjalista do spraw sprzedaży pomoże Państwu wybrać produkt spełniający Państwa oczekiwania.
 

 

 
Posiadmy również wysoko wykwalifikowane ekipy monterskie, które dzięki nabytemu doświadczeniu świadczą usługi na najwyższym poziomie.
Jesteśmy zainteresowani każdą formą współpracy z Państwem. Oczekujemy na kontakt telefoniczny, e-mail lub osobisty w siedzibie naszej firmy.