Marantec

Automatyka made in Germany

Jak wpada się na pomysł, by bramę otwierać i zamykać przez naciśnięcie przycisku? Gdy wiemy, że brama nie tylko zapewnia nam komfort w codziennym życiu. Przede wszystkim musi być zagwarantowane bezpieczeństwo napędu, a my wiemy, jak tego najlepiej dokonać. By chronić ludzi, ale także cenne przedmioty. I to dzień w dzień, przy pogodzie i niepogodzie. I gdy ciągle na nowo dzięki nowoczesnej technologii udoskonalamy bezpieczeństwo i komfort, otrzymujemy na koniec napędy do bram, które są jednymi z najbezpieczniejszych na świecie.

W naszej ofercie znajdą Państwo

NAPĘDY GARAŻOWE DO TWOJEGO DOMOSTWA

Marantec_Garagentorantriebe_Kipptor_126x126px.jpeg
Marantec_Garagentorantriebe_Schwingtor_126x126px.jpeg
Marantec_Garagentorantriebe_Sektionaltor_126x126px.jpeg

Do każdej bramy garażowej, obojętnie czy chcesz zautomatyzować bramę segmentową, uchylną czy uchylną dzieloną, my mamy odpowiedni napęd. Czy Twoja brama jest mała, duża, lekka, ciężka, nowa lub stara. Oferujemy Tobie szczególnie szybkie rozwiązania, szczególnie jasne oraz takie z alternatywnym źródłem zasilania. Po prostu wybierz Twój typ bramy i znajdź dla siebie odpowiedni napęd garażowy.

 

Seria Comfort 300
Komfort i efektywność do perfekcji

Nasze napędy do bram garażowych Comfort 360, 370 i 380 to klejnoty w białej obudowie. Opatentowana technologia blueline redukuje zużycie energii elektrycznej do minimum, zawsze wtedy, gdy napęd nie pracuje, a innowacyjna funkcja speed zapewnia najszybszy przesuw bramy, zarówno przy otwieraniu, jak i zamykaniu. Nowoczesne diody LED dbają do tego o jak najlepsze oświetlenie garażu.

Seria Comfort 200
Spełnia wszystkie życzenia

Nasze napędy do bram garażowych Comfort 260, 270 i 280 to prawdziwe klasyki. Teraz już w piątej odsłonie ciągle przekonują sterowaniem chroniącym bramę, a co za tym idzie podwyższoną trwałością i energooszczędnością. Klasyczne oświetlenie zapewniają teraz nowoczesne diody LED.

Comfort 260 accu
Napęd Akku

Napęd Comfort 260 accu uniezależni Cię od zasilania elektrycznego, gdyż wysokiej klasy akumulator zapewni je przez dłuższy czas. Wskaźnik będzie pokazywał stan naładowania, do tego odpowiednio wcześnie wyśle komunikat o konieczności doładowania akumulatora. Wystarczy go odłączyć i naładować w domu za pomocą zwykłej wtyczki. Do akumulatora można podłączyć nowoczesne ogniwo fotowoltaiczne, tak że ładowanie akumulatora nastąpi dzięki energii słonecznej.