Twoje ogrodzenia

OGRODZENIA POSESYJNE


Kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI to funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka

 

 

ogrodzenia_i_bramy_posesyjne_wisniowski_ogrodzenie_render_10_lat_gwarancja.png

 

DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W KOMPLETNY SYSTEM OGRODZENIOWY?

wisniowski_systemy_ogrodzeniowe.jpeg

Określenie "System Ogrodzeniowy" oznacza: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Zamawiając kompletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu. W dodatku całe ogrodzenie można zamówić w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii na poszukiwania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne w Sieci Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.

 

 

 

DLACZEGO ZNAK CE NA BRAMIE GWARANTUJE BEZPIECZEŃSTWO?

ogrodzenia_i_bramy_bezpieczenstwo_znak_ce.jpeg

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną pracę bramy.

 

 

 

JAK ZAPLANOWAĆ OGRODZENIE

ogrodzenia_i_bramy_posesyjne_wisniowski_jak_zaplanowac_ogrodzenie_2.png

Różne warianty wykonania:

 

 

 

 

Dobór szerokości segmentów w jednej linii:

 

 

Rozwiązania na terenach pochyłych:

 

 

Brama wjazdowa:

 

 

TRWAŁOŚĆ NA LATA10-lat.png

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONAefektywna-ochrona.png

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONAduplex.png

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACHsprawdzone-w-kazdych-warunkach.png

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.