Wiśniowski - Ogrodzenia - Bramy przesuwne

BRAMY PRZESUWNE
Gwarancja bezawaryjnej i sprawnej pracy

 

przemyslowa_brama_przesuwna_wisniowski.png
SPRAWDZONA TECHNOLOGIA ORAZ PROSTY MONTAŻ

 

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 

BRAMY PRZESUWNE PI 200 RĘCZNE I Z NAPĘDEM

brama-przesuwna-PI-200_reczna.png
brama-przesuwna-PI-200_z_napedem.png

 

Brama samonośna przesuwna PI 200 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 16 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 12 m) do 24 metrów.

 

wozki_jezdne_PI_200.png
Cechy charakterystyczne: 

BRAMY PRZESUWNE PI 130 - ręczna, z napędem w słupku, z napędem w niskiej lub wysokiej szafie

 

brama-przesuwna-PI-130_reczna.png
brama-przesuwna-PI-130_automatczyna_wysoki_slupek.png

 

brama-przesuwna-PI-130_automatyczna.png
brama-przesuwna-PI-130_automatczyna_niski_slupek.png

 

Brama samonośna przesuwna PI 130 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 9 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 8 m) do 16 metrów.

 

wozki_jezdne_PI_130.png
Cechy charakterystyczne:

BRAMY PRZESUWNE PI 95 RĘCZNE I Z NAPĘDEM

brama-przesuwna-PI-95_z_napedem.png
brama-przesuwna-PI-95_reczna.png

 

Brama samonośna przesuwna PI 95 przeznaczona jest do zamknięcia wjazdów o szerokości przejazdu do 7 metrów, a w przypadku zastosowania dwóch bram zbieżnych (2 x 6 m) do 12 metrów.

wozki_jezdne_PI.png
Cechy charakterystyczne:

 

PRZYKŁADY WYPEŁNIEŃ

wypelnienie-PI_200_25x25.png

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji – widok od strony posesji

wypelnienie-PI_200_VEGA_B.png

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręcanym do konstrukcji – widok od strony posesji

wypelnienie-PI_200_vega_2d.png

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręcanym do konstrukcji – widok od strony posesji

wypelnienie-wspawane-PI_200_vega_2d-super.png

Brama przesuwna PI 200 z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, wspawanym do konstrukcji – widok od strony posesji

ROZWIĄZANIA ANTYKOROZYJNE

TRWAŁOŚĆ NA LATA

10-lat.png
Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

EFEKTYWNA OCHRONA

efektywna-ochrona.png
Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA

duplex.png
Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

sprawdzone-w-kazdych-warunkach.png
Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

INFORMACJE DODATKOWE

Kolorystyka

 

ralownik-wisniowski.png
W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL