Wiśniowski - Bramy Segmentowe

bramy-przemyslowe-segmentowe-wisniowski-makropro.png

BRAMY SEGMENTOWE MakroPro i MakroPro Alu TO GWARANCJA NAJWYŻJSZEJ JAKOŚCI ORAZ NIEZAWODNEGO DZIAŁANIA

Porównanie danych technicznych:

 


BRAMA DO KAŻDEJ HALI

 

TYPY PROWADZENIA

Do otwierania bram przemysłowych segmentowych nie potrzeba wolnej przestrzeni przed halą. Skrzydło bram segmentowych podnosi się pionowo do góry zgodnie z zamontowanym typem prowadzenia. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania przestrzeni w obiekcie przed bramą

 

SOLIDNA I TRWAŁA KONSTRUKCJA

bramy-przmyslowe-segmentowe-wisniowski.png
Elementy konstrukcyjne bramy wykonywane są ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane jest z segmentów o grubości 40 mm.

Gwarancją długotrwałego użytkowania jest wysokiej jakości panel dostępny w kilku wersjach: segment stalowy pełny, segment stalowy z okienkami, segment aluminiowy przeszklony, panel aluminiowy przeszklony VISUAL.

W segmentach zastosowano specjalny system wielowarstwowego zaginania blachy, który zapewnia stabilne mocowanie zawiasów.

 

WZORY

Wzory bram stalowych

 

Wzory bram aluminiowych

 

 

INFORMACJE DODATKOWE

Struktura

 

Kolory

KOLORYSTYKA - Oferujemy najbogatszą ofertę na rynku!

 

ralownik-wisniowski.png
W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Nowoczesne technologie okleinowania, umożliwiają nam uzyskanie powierzchni o strukturze i kolorze naturalnych odcieni drewna oraz innych odcieni zbliżonych do RAL. By zapewnić stuprocentową satysfakcję wykorzystujemy okleiny wiodących światowych producentów.

KLAMKA

Matowe

 

Z połyskiem

 

AUTOMATYKA

BOGACTWO FUNKCJONALNOŚCI