Wiśniowski - Ogrodzenia - Bramy skrzydłowe i furtki

Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa

Bramy dwuskrzydłowe Wiśniowski

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE RĘCZNE I Z NAPĘDEM

Brama skrzydłowa ręcznaBrama skrzydłowa automatyczna

Cechy charakterystyczne:

WARUNKI ZABUDOWY
Wymiary montażowe i ich oznaczenia potrzebne do prawidłowego doboru oraz montażu bramy dwuskrzydłowej - widok od strony posesji.

wymiary_montazowe_brama.png

So - szerokość między słupami (wymiar zamówieniowy)
H - wysokość skrzydła bramy (wymiar zamówieniowy)

FURTKI

Cechy charakterystyczne:

Furtka posesyjna

WARUNKI ZABUDOWY
Wymiary montażowe i ich oznaczenia potrzebne do prawidłowego doboru oraz montażu furtki - widok od strony posesji.

wmiary_montazowe_furtka.png

So - szerokość między słupami (wymiar zamówieniowy)
H - wysokość skrzydła furtki (wymiar zamówieniowy)

WZORY

 

 

ROZWIĄZANIA ANTYKOROZYJNE

10 lat gwarancji

TRWAŁOŚĆ NA LATA
Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

ochrona

EFEKTYWNA OCHRONA
Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

system duplex

SYSTEM DUPLEX - PODWÓJNA OCHRONA
Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

trwałość

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH
Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

INFORMACJE DODATKOWE

KOLORY I STRUKTURY

Szeroka gama kolorów i wzorów daje możliwość doboru ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej czy elementów wykończeniowych obiektu.
Ponadto malowanie proszkowe gwarantuje uzyskanie wysokich walorów estetycznych: na powierzchni nie ma zacieków, możliwe jest uzyskanie różnych efektów dekoracyjnych i różnych stopni połysku.

Kolory standardowe

 

Kolory niestandardowe

 

Kolory specjalne

 

KOLORY HOMEINCLUSIVE 2.0

HIEARTH

 

HISTEEL

 

HISTONE

 

HIRUBY

 

Inne kolory RAL

ralownik-wisniowski.png